Panerių tunelis

Prieš kelis metus pavasarį pirmą kartą teko aplankyti Panerių tunelį, kuris mane tikrai sužavėjo. Tai puikus inžinerinis statinys, šiuo metu tapęs prieglobsčiu šikšnosparniams ir traukiantis urban explorer’ius ne tik iš Lietuvos bet ir iš aplinkinių šalių. Tokia trauka kelia didelį galvos skausmą gamtosaugininkams, nes pernelyg smalsūs tyrinėtojai kelia grėsmę tunelyje gyvenantiems šikšnosparniams. Vartydama senus, dar nesutvarkytus nuotraukų albumus aptikau šio pirmojo apsilankymo prie Panerių tunelio nuotraukas, kuriomis nusprendžiau pasidalinti.

Plačiau apie patį Panerių tunelį jau pasakojau prieš kelias savaites blog’o įraše Pėsčiomis po Panerius, todėl nebesikartosiu, o štai pavasario kvepiančiomis nuotraukomis galite pasimėgauti.

Panerių tunelis iš Zuikių g. pusės yra užmūrytas, ši jo pusė nėra labai įspūdinga, bet pasivaikščiojus aplink vis tiek daro įspūdį.

IMGP0002
Panerių tunelis (matomas nuo Zuikių g.)
IMGP0007
Panerių tunelis ir prie jo esanti pavėsinė
IMGP0011
Panerių tunelis

Paradinė tunelio pusė, pasiekiama iš Panerių, suteikia galimybę įdėmiau apžiūrėti patį tunelį ir pajusti jo mastus. Tunelio vidus yra užverstas, bet ši pusė suteikia galimybę viską apžiūrėti įdėmiau.

IMGP0023
Panerių tunelio paradinė pusė
IMGP0025
Panerių tunelis
IMGP0027
Panerių tunelis

O dabar trumpai apie pavasarį. Laukiu! 🙂

IMGP0013
Pavasario belaukiant…

 

Parašykite komentarą